KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12319576

nr 1231 9576

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Akvarell, "Teatermasker". Signerad, daterad -75,50x30

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2019
kl 19:22:44

27/1 22:59:24 1      Vinnande bud

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona